גוף תאורה עם חרוזי קריסטל
נברשות

גוף תאורה מעוצב עם חרוזי קריסטל

נברשת קריסטל / קריסטל לבן

נברשת קריסטל – יוקרה על זמנית בכף ידך 

חום וקור, אור וחושך , קטן וגדול, ניגודים משלימים, כך הן נברשות הקריסטל שלנו, שילוב של זכוכית קוורץ קריסטל על גוף תאורה חם ותאורה צהובה, אשר מעניקים לחלל את האיזון ואת ההרמוניה, שכה נדרשה לו.
שילוב של קריסטלים בעולם התאורה מעצים אור טבעי, ומעניק אווירה קסומה ויוקרתית, בנגיעה אחת קלה.
על נברשת קריסטל לבן בעיצוב הבית, במאמר הבא!

בהצגת תיאטרון, לכל פריט על הבמה יש תפקיד, גם אם הוא, לעת עתה, משמש כרמז מתרים.
כך גם בעולם העיצוב. כל פריט מקבל את המקום ואת התפקיד שלו, ועיצוב נכון יודע לייצר דיאלוג בין פריטים, קו מנחה, יצירת קונספט, קומפוזיציה.
לנברשת קריסטל לבן יש תפקיד חשוב בכך, היא מגדירה את החלל, ומפזרת מאורה אל הפינות החשוכות, היא יכולה להיות המלכה של  פריטי העיצוב, או להוות ליווי אצילי למראה השלם המתקבל מחיבור בין רהיטים בחלל אחד. 

נברשות הקריסטל של "שנדליריה"
ישנן נברשות, ש"גונבות" את כל ההצגה, וישנן נברשות, שנמצאות שם כדי ליצור את האווירה, לשרת את הבית, להעניק רכות וחמימות, לצייר את החלל, הן מהוות סמל לטוב טעם, ומשדרות יוקרה שקטה.
אלו הן נברשות הקריסטל של בית המלאכה "שנדליריה".

אלגנטיות שקטה

המראה המתקבל משילוב בין אבן הקריסטל המנצנצת לבין גוף תאורה נחושת, מואר הוא חם, ביתי, מהפנט, כמו כוסות אש אסופות על זרוע מעוגלת מפורזלת, הומאז' לחצאיות המרקיזות או אולי לפרח החרצית הנפתח אל העולם. (נברשות בדגמים S77, S61, S51, S48, S44,  S19, S31, S35)

קלאסיקה מודרנית

8 גופי תאורה מזכוכית קריסטל מוברשת ומעוטרת, המחוברים אל ספירלות עגולות היוצאות מבסיס איתן, מתעקלות שתי וערב עליון תחתון, כמו פלונטר, מעוגנות בגוף איתן, ונתלות על שרשרת בגוון מט (נברשת בדגם S54)

נברשת ללא גיל

אבני הקריסטל, המגיעות באמצעות שיבוץ אבני סברובסקי בגוף הנברשת, (דגם (S79 במראה קלאסי- כפרי, שמתאים עד מאוד להארת פינות אוכל, ומתקבל יפה על רקע קירות בגוונים אדמדמים.

אלגנטית וענווה

כאשר רוצים לשלב נברשת כחלק מהעיצוב, ומבקשים מראה סולידי, ויחד עם זאת המשדר אלגנטיות וענווה, נברשת S81 היא התשובה. הנברשת מורכבת, מגוף תאורה מתכתי צבועה בגוון חום טבעי, עם גביעי זכוכית קריסטל מחוסמת, אשר מרככת את התאורה, ומפזרת אותה בעדינות בחדר.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מקולקציית הנברשות שלנו, שנבחרה בקפידה מכל רחבי העולם, ונבנתה מחדש בבית המלאכה שלנו.

"שנדליריה" בית מלאכה ליצירה, עיצוב ושחזור במתכת, זכוכית, קלף, נחושת חרסינה, חרוזים ועוד. באתר הבית שלנו תוכלו להתרשם ממגוון המנורות ואביזרי הפרזול, שאנו מציגים.
ליעוץ בנושא התאמת התאורה לחלל, אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר: 055-9779966
כתובתנו: בן עזריה 15 יפו