מנורת תקרה C103
נברשות

נברשות מעוצבות בעבודת יד

נברשות מעוצבות לכל בית

בעבר, תפקידה של התאורה היה להיות פרקטית ולבצע את התפקיד שלה בלבד – להאיר. נורות חשופות, גופי תאורה מינימליסטיים ופונקציונליים בלבד, עיטרו את רוב הבתים בישראל. בשנים האחרונות, כשעולם עיצוב הפנים הישראלי התפתח ואנשים רבים התחילו להשקיע בעיצוב חללי הבתים שלהם, חלה התפתחות עצומה גם בעולם התאורה.

היום ברור שכשמדובר בעיצוב פנים, הדבר הראשון שצריך לחשוב עליו הוא אווירה. פונקציונליות היא דבר חשוב, אבל אותו אפשר להשאיר למעצב הפנים או לאדריכל. כשאתם בוחרים את הפריטים שירכיבו את הבית שלכם – חשוב לפעול מהלב.

כשמתרגשים לגבי הפריטים המשלימים את עיצוב הבית, ההתרגשות הזאת נשארת לאורך זמן והשהות בו הופכת לנחשקת הרבה יותר. בשורה התחתונה – הרבה יותר כיף לשבת בסלון שנראה טוב. מאז שהתאורה עומדת במרכז העניינים, מנורה אחת ספיציפית חזרה למרכז הבמה: הנברשת.

הנברשות המעוצבות הולכות והופכות פופולריות בעיצוב בתים בישראל. בעבר הן זכו לסטיגמה לא טובה, כזולות, לא אלגנטיות או מעוצבות יתר על המידה. יותר ויותר אנשים מבינים שהסטיגמה לא מצדיקה את עצמה. בסופו של דבר, עיצוב החדר מורכב מסך חלקיו – כל פריט, רהיט או צבע בחלל צריך להתאים לכל החלקים האחרים שבו וליצור תמונה שלמה, או אווירה.

נברשות אוהבות להיות במרכז הבמה. לא מדובר במנורה סולידית, את זה כולנו יודעים. כשמחליטים להרכיב נברשת מעוצבת בסלון צריך לשים לב שהיא לא “מתנגשת” עם האלמנטים האחרים בחלל. נברשות מתאימות במיוחד לחדרים שמעוצבים בצורה אלגנטית ומינימליסטית, והן מוסיפות זיק של תעוזה, התרגשות ויצירתיות לחדר.

גם אנשים סולידיים שמעדיפים עיצוב מוקפד ואלגנטי, וגם אנשים שמשחקים עם צבעים, הדפסים וסגנונות נועזים יותר יכולים להתאים לעצמם שנדלירים מעוצבים. יתרה מכך נברשות מעוצבות לסלון הן כבר לא רק גופי התאורה הגדולים השזורים בזהב ובקריסטל – ישנן נברשות מודרניות יותר, אוונגרדיות יותר, מינימליסטיות או מקסימליסטיות, מדובר בעולם שלם.

אנחנו בשנדליריה שמים דגש לפני הכל על עיצוב. אחרי ניסיון של שנים בעולם עיצוב ותכנון התאורה, אנחנו חמושים בידע המתאים כדי להתאים נברשת לכל בית, באופן פונקציונלי, אך בלי להשאיר את האווירה מאחור. נשמע לכם מעניין? צפו בקטלוג שלנו, וצרו קשר 055-9779966

פוסטים נוספים: