נברשת S101
נברשות

נברשת מודרנית

סוף סוף: הנברשות חזרו לאופנה

הנברשות חזרו לאופנה! כן כן, אחרי שנים של עיצוב בתים באופן מינימליסטי, קר ותעשייתי, השנדליר האהוב עושה קאמבק לבתים שלנו והוא מגיע מיוחד יותר מאי פעם. מעצבים רבים בוחרים היום להשתמש בנברשת מודרנית לסלון בתור גוף תאורה שהוא גם פרקטי, אבל גם פריט עיצובי שמהווה המרכז של החדר.

יש אנשים שכשהם חושבים על נברשות, הם מדמיינים את ארמון ורסאי, או בתי מלון מעופשים בשנות השמונים. ובכן, נברשות מודרניות הן אלגנטיות, מורכבות ומיוחדות ובאות במגוון של צורות ועיצובים שונים. לכן, בשנים האחרונות אנשים רבים משנים את דעתם לגבי שנדלירים מודרניים. כשיודעים להרכיב אותן במקום הנכון, הנברשות מספקות “וואו-פקטור” לחדר, אבל בלי לקחת ממנו את האווירה החמה והביתית שהייתם רוצים בסלון שלכם.

כחלק ממגמת ההיחלשות של העיצוב המודרני המינימליסטי, בעל החיפוי הלבן והמנורות השקועות בתקרה שהופך סלונים לשכפולים אחד של השני, עיצוב הבית האקלקטי נכנס לתמונה. חדר שמעוצב באופן אקלקטי יכלול אלמנטים דקורטיביים ממגוון סגנונות שונים, שאולי בחנות נדמה כאילו הם לא הולכים יחד, אך בסלון פתאום הכל מתחבר בצורה אופנתית ומגניבה.

כך למשל, קחו חדר עם קירות אבן, רהיטים כהים ואווירה מעט עתיקה, כמו סלון יפואי קלאסי. זרקו אליו נברשת במרכז הסלון. הנברשת הופכת מיד למרכז החדר, ויוצרת את התחושה שמישהו כאן ידע מה הוא עושה כשעיצב את המקום – ניחוח בארוק מלכותי, לצד האווירה העתיקה-ישראלית של החדר, כך יוצרים סלון מעניין, מיוחד ואלגנטי. הכל במקום, הכל מתוכנן בקפידה ושום דבר לא במקרה.

נברשות אופנתיות נמצאות שם כדי לקבוע את האווירה בסלון. הן לא מנורות שנחבאות אל הכלים, אלא שואפות לגנוב את כל תשומת הלב ולספק את התאורה המרכזית בחדר. לכן כשבוחרים נברשת חשוב לעשות את הבחירה בקפידה, לא להיות פזיזים ולהבין מה ישתלב כמו שצריך בחדר שלכם.

נברשות הן לא רק תאורה – הן אפקט שלם. אם אתם נועזים, ורוצים להוסיף לחדר שלכם יצירת אמנות קטנה, כאן בשנדליריה אנחנו יכולים לעזור. הנברשות שלנו מיוחדות, נועזות ומרהיבות ביופיין. צרו קשר עכשיו 03-6816847

פוסטים נוספים: