נברשות מפליז
נברשות

נברשת עבודת יד למטבח

חושבים שנברשות הן לסלון בלבד? חשבו שוב

המטבח הוא אחד החדרים החשובים בבית, ולו רק בגלל כמות הזמן שאנחנו מבלים בו. במטבח מתרכזת הפעילות המשפחתית – בישול, אכילה משותפת, ולפעמים אפילו אירוח. לכן במידה מסוימת, המטבח הוא תעודת הזהות של הבית.

תאורה נכונה במטבח היא הכרחית עבור הפונקציונליות שלו. בסוף מדובר בחדר עבודה, שצריך להיות מואר כמו שצריך, מעוצב בצורה נוחה וגם נעים למראה. אנשים רבים משאירים את תכנון התאורה לסוף של עיצוב המטבח אך גופי התאורה יכולים לקבוע את הטון לחדר כולו.

אבל מה אם רוצים שגם המטבח יהיה מעניין? אחרי הכל, בתור חדר כל כך חשוב המהווה נקודת מפגש משפחתית, אנחנו לא רוצים שהמטבח יהיה פונקציונלי בלבד. תאורה מעיינת היא הדרך הטובה ביותר לשדרג את המטבח, ומתוך גופי התאורה, הטווס הבלתי מעורער הוא – הנברשת.

נברשות בדרך כלל מוכרות לנו בסלונים או חדרי שינה – חדרים חמימים ורכים יותר, רחבי ידיים ואינטימיים. אבל בשנים האחרונות הנברשות הפכו לפופולריות יותר ויותר, והיום מטבחים רבים משלבים מטבח במרכז.

אז מה היתרון של הנברשת? היא גדולה, דומיננטית ומפיצה אור רך – כזה שמספיק כדי להאיר חדר שלם אבל לא מסנוור. עם המבחר הגדול של נברשות שמוצע בשוק, נברשות במטבח הפכו לאלמנט לגיטימי ואופנתי בבתים רבים, שקל לשלב בכל סגנון.

אם במטבח שלכם יש אי, נברשת גדולה וצבעונית יכולה לשבור את המינימליסטיות של החדר ולהוות פריט מרכזי ומושך בחלל. גם אם לא, מברשות סולידיות יותר יוצרות פנים מודרני ואופנתי. במטבח מומלץ להשתמש במעמעמים, כדי לשלוט בעוצמת התאורה – להגביר אותה בזמן הבישול ולהנמיך בזמן האכילה.

בבחירה של נברשת למטבח יש להתייחס בראש ובראשונה לגודל החדר, ובפרט לגובה התקרה. מבחינה סגנונית נברשת יכולה להתאים לכולם, אבל בחדרים עמוסים בעלי תקרה נמוכה היא יכולה ליצור תחושת מחנק ולפגוע בעיצוב הקיים. שנית חשוב לבחור את המיקום הנכון – מעל האי או מעל פינת האוכל תוכלו לבחור בנברשת גדולה ודומיננטית. באזורים אחרים עדיף לבחור בנברשת צנועה יחסית, ומינימליסטית.

בשנדליריה תוכלו למצוא מגוון רחב של נברשות המתאימות לכל חדר ולכל גודל. אנחנו מתגאים במבחר הנברשות היוקרתי והאיכותי שלנו, שליקטנו ועיצבנו בבית המלאכה שלנו ביפו.

צרו קשר עכשיו לקבלת ייעוץ והסבר על קטלוג הנברשות וגופי התאורה 055-9779966

פוסטים נוספים: